fbpx

Компанія “SavvyNation” – партнер по щастю!

Компанія “SavvyNation” – партнер по щастю!

Компанія “SavvyNation” – партнер по щастю!

23-24 березня в Рівненському Обласному Інституті Післядипломної Освіти був проведений Фестиваль сімейних цінностей «Мистецтво жити щасливо». Ідеєю фестивалю є формування в людини мислення щасливої людини та розвиток вміння творити своє майбутнє щасливим та багатим. Організатор Яна Довмат🌺 підготувала насичену та різноманітну програму.
“Savvy Nation” вже вдруге брали участь у цьому потужному заході.
Впродовж двох днів учасники побували на тренінгах, майстер-класах, семінарах та трансформаційних іграх від спікерів з Рівного, Луцька, Харкова. Черкас, Сум, Дніпропетровська, Києва та інших міст України.
Але не тільки батьки мали змогу займатися саморозвитком. Для дітей також була створена розважально-розвиваюча програма від компанії “Savvy Nation”:
• Майстер-клас «Фінансова грамотність» (тренер – Підгрушний В.)
• Психологічна гра «Мафія» (тренери – Мартинюк Т. та Бешок Т.)
• Фінансова гра «CashFlow» (тренери – Галета С. та Артемова А.)
• Трансформаційна гра «Почати знову» (Мартинюк Т.)

Більше 70 дітей віком від 8 до 15 років дізналися як правильно розпоряджатися кишеньковими грошима та складати сімейний бюджет, змогли розвинути свою інтуїцію, комунікативні навики та багато з того, що знадобиться їм у дорослому житті, щоб бути успішними та щасливими людьми.
•Це були не просто ігри, а й розвиток спостережливості, вміння аналізувати і робити висновки, розвиток практичних навичок ведення бюджету, знайомство із фінансовим життям, можливість знайти нових друзів, поспілкуватися, провести час із користю та задоволенням
“SavvyNation” – це простір твоїх можливостей!

 

Коментарі закрито.