fbpx

Компанія ”Savvy Nation” підтримує прекрасне!

Компанія ”Savvy Nation” підтримує прекрасне!

Компанія ”Savvy Nation” підтримує прекрасне!

15 лютого 2019 року в м. Нетішин пройшов конкурс краси «Міс Нетішин 2019». “Savvy Nation” виступила в якості генерального партнера конкурсу, а директор компанії  Віктор Король був запрошений взяти участь в конкурсі у складі журі.

Окрім конкурсу краси, глядачам приготували шоу програму, показ вечірніх суконь і, звичайно ж, розіграш призів від партнерів заходу. Від “Savvy Nation” між присутніми був розіграний грошовий сертифікат на відпочинок в одному з літніх таборів, які організовує компанія. Переможець матиме змогу поєднати відпочинок в одному з найпопулярніших таборів із саморозвитком, адже в таборі проводять тренінги та майстер-класи, а весела атмосфера залишить багато приємних спогадів.

Але і жодна красуня не залишилась без оплесків та подарунків від “Savvy Nation” – запрошення на майстер-класи та квитки на одну з найулюбленіших та найпопулярніших психологічних ігор світу «Мафію» були вручені переможниці  конкурсу краси Вікторії Медлярській, а також кожній учасниці «Міс Нетішин 2019».

І приємним сюрпризом для містян стала новина про те, що восени вони матимуть можливість відвідувати освітній простір “Savvy Nation” вже у Нетішині.

Коментарі закрито.