fbpx

Cash-flow – гра, яка змінює мислення

Cash-flow – гра, яка змінює мислення

Cash-flow – гра, яка змінює мислення

«Сьогодні я багатий завдячуючи тому,
що я зробив у свій вільний час»
– Роберт Кійосакі

Ви хочете бути фінансово успішними тут і зараз? Ви прагнете досягти фінансової незалежності? Тоді вам потрібно розпочати уже сьогодні. Ми проводимо фінансові тренінги, використовуючи гру Cash flow. Вона змінює наше мислення постійно. Усі, хто хоча б один раз грав у неї, уже не буде таким, яким був раніше.
Гра триває у середньому 4-6 годин. За цей період ви пройдете шлях від найманого працівника до підприємця (інвестора), від мислення категоріями 10 доларів, до вдалого інвестування в 1 000 000 ₴. Створив її відомий бізнесмен Роберт Кійосакі, який має колосальний фінансовий досвід та успішний результат.
4 години гри проектує наше життя в 10 років, тому скориставшись навичками, отриманими тут, ви зможете застосовувати їх в реальному житті. Тренінг з елементами гри побудований таким чином, що уже з перших хвилин дає нам зрозуміти, яку фінансову стратегію потрібно обрати, чи є вона раціональною, послідовною та логічною.
Кожен учасник у грі (максимальна кількість – 7) буде мати свою професію, відповідні статки, власний бюджет (перераховані статті витрат та доходів). З допомогою тренера Savvy Nation, ви створите під час фінансового тренінгу бізнеси, зрозумієте принципи інвестування, раціональність ризиків під час покупки акцій та ваучерів, логіку випадкових покупок, непередбачуваних витрат. Ваші статки будуть змінюватись, набираючи оберти, а можливо і ні. Все залежить від вас та від вашого бажання змінюватись.
Cash flow – не просто гра, це фінансова проекція наших можливостей в реальному житті. Вона навчить вас планувати, прогнозувати бюджет, оцінювати ваше фінансове становище, мислити глобально та на перспективу, робити вигідні фінансові капіталовкладення, створювати максимально успішні бізнес-плани. Психологія учасників гри зазнає конструктивних змін з перших хвилин.
Мисліть позитивно, завжди чітко усвідомлюйте, що вам потрібно від життя і ви станете успішним. Компанія Savvy Nation уже сьогодні готова сприяти вам у цьому.

Коментарі закрито.